LMS biedri ziedo medījuma gaļas konservus trūkumā nonākušajiem

Latvijas Mednieku savienība uzsāk jaunu tradīciju! Mednieki sniedz atbalstu trūkumā nonākušajiem, ziedojot medījuma gaļas konservus.

Vakar pirmais sūtījums tika nodots organizācijai Paēdušai Latvijai. Savukārt vairāki mednieku klubi konservus ir nodevuši pa tiešo novadu sociālajos dienestos. Šobrīd ceļā pie trūkumā nonākušajiem ir jau vairāk kā 1000 bundžas medījuma gaļas konservu. 
Pirmajā reizē LMS aicinājumam atsaucās 22 mednieku klubi un 7 mednieki no LMS Dienvidkurzemes, Madonas, Dienvidlatgales, Ziemeļvidzemes un Rīgas reģioniem. Milzīgs paldies visiem, kas atbalstīja un palīdzēja šo ideju īstenot! Tie bija:

LMS Dienvidkurzemes reģionā: m.k. Apriķi, m.k. Kalvene, m.k. Plašāti, m.k. Vecpils, m.k. Kazdanga, m.k. Lūsis, m.k. Kurmale, m.k. Ēdole, mmk. Skrunda, m.k. Poriņi, m.k. Laidu mednieks, m.k. Tālava, biedrība Nīkrāces mednieks, m.k. Būdnieki, m.k. Grobiņa, m.k. Padure, Andris Kurcišs un Uldis Skrudzis Skrudze personīgi.

LMS Madonas reģions: m.k. Murmastiene, m.k. Prauliena un Oskars Vilciņš un Arnis Auziņš personīgi, m.b. Veckalsnava, m.k. Lubāna un Jevgēņijs Sobko personīgi.

LMS Dienvidlatgales reģions: m.k. Ambeļi, m.k. Andrupene un m.k. Biķernieki.

LMS Ziemeļvidzemes reģions: m.k. Zaķītis.

LMS valde: Jānis Baumanis un Artūrs Surmovičs.

Atvainojamies, ja kāds no ziedotājiem nav nosaukts!

LMS aicina medniekus arī turpmāk šādi atbalstīt trūkumā nonākušos. Gan LMS biedri, gan arī pārējie mednieki var ziedot konservus organizācijai Paēdušai Latvijai ar LMS starpniecību, kā arī pa tiešo. Tāpat to var darīt caur novadu sociālajiem dienestiem.
Atgādinām, ka ziedot drīkst konservus, kas ražoti PVD atzītā uzņēmumā.

 

m.k. Murmastiene vadītājs Dainis Tučs, nododot medījuma gaļas konservus Varakļānu novada sociālā dienesta pārstāvei.