Konference "Medības 2024"

Sadarbības ar pašvaldībām nozīmi nevar pārvērtēt, tāpēc šī gada Latvijas Mednieku savienības rīkotās konferences “Medības 2024” centrālais temats ir “Medības un pašvaldības”. Konference notiks 2024. gada 19.aprīlī, AS “Latvijas valsts meži” telpās Vaiņodes ielā 1, Rīgā, sākums plkst. 10.00.
Sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, SIA “Rīgas meži” un Latvijas pašvaldību pārstāvjiem diskutēsim par izaicinājumiem (tostarp medību tiesību noma, medības apdzīvoto vietu teritorijās), kas saistīti ar pašvaldību un mednieku sadarbību, kā arī to kā panākt līdzsvaru starp pašvaldību un mednieku interesēm. Centrālo tematu papildinās vērtīgas uzstāšanās par grozījumiem medības regulējošos normatīvajos aktos un atskats uz Āfrikas cūka mēra 10 gadiem.
Aicinām apmeklēt konferenci klātienē. Lai pieteiktos sūti e-pastu uz . Kā vienmēr konferenci būs iespējams vērot arī tiešraidē, informācija par tiešraidi tiks izsludināta pirms konferences norises. Programmu un plašāku informāciju meklē Latvijas Mednieku savienības mājaslapā.
Konferences ģenerālatbalstītājs SIA “Baltic Optics”, atbalstītaji – Medību saimniecības attīstības fonds, Alusspunde, Valsts meža dienests, AS “Latvijas valsts meži”, Pārtikas un veterinārais dienests, SIA “Rīgas Meži”, Latvijas Pašvaldību savienība un Ventspils novads. Informatīvais atbalsts – žurnāls “Medības”.