Piedalies akcijā - “Snaiperšautenes nezvēru medniekiem Ukrainā”.

Latvijas Mednieku savienība kopš Krievijas izvērstā kara Ukrainā centusies dažādos veidos palīdzēt gan Ukrainas aizstāvjiem, gan karadarbībā cietušajiem.

Arī patlaban mednieku sabiedrība aicina ikvienu palīdzēt, iesaistoties akcijā “Snaiperšautenes nezvēru medniekiem Ukrainā”. Šī akcija ir turpinājums pērn sāktajai, kurā tika savākti vairāk nekā 100 000 eiro. Par šiem līdzekļiem nopirktie ieroči jau strādā Ukrainā. Tās aizstāvji par ieroču piegādi ir bezgala pateicīgi, tomēr ar to nepietiek.

Ukrainas ikdiena šobrīd ir neskaitāmas izvarošanas, nolaupīti bērni, sakropļoti un noslepkavoti karagūstekņi. Prieka pēc nošauti mājlopi, izlaupītas mājas, uzņēmumi un zemnieku saimniecības, iznīcinātas pilsētas un iegūtas skaudras atziņas atklātajos masu kapos.

Ukrainā neplosās cilvēki, bet nezvēri! Saukt Krievijas armiju par dzīvniecisku nozīmē apvainot dzīvniekus, bet tomēr – tās necilvēcīgā rīcība nav nekas jauns. Arī Latvija un daudzas citas valstis ir cietušas no Krievijas zvērībām. Lai tas neatkārtotos un apstātos, šie nezvēri ir jānomedī jau tur – Ukrainā!

Tāpēc Latvijas Mednieku savienība un Latvijas ziedotāji turpina akciju “Snaiperšautenes nezvēru medniekiem Ukrainā”.

Par akcijā savāktajiem līdzekļiem Ukrainas aizstāvjiem – tostarp cīnītājiem no Latvijas – tiks nosūtīti augstas precizitātes tāldarbības šaujamieroči, kuru komplektācijā ir trokšņa slāpētāji (t. s. klusinātāji), nakts redzamības un termālie tēmekļi, optiskie tēmēkļi un citas nepieciešamas lietas.

Katrs ziedojums ir svarīgs. Arī Tavējais apturēs kādu nezvēru Ukrainā, kas citādi varētu plosīties, izvarot un laupīt Tavās mājās.

Plašāka informācija par iespēju ziedot šeit - https://www.ziedot.lv/snaipersautenes-ukrainas...

Lūdzu padod šo ziņu tālāk - kopā darīšanā ir spēks!