Medību šaušanas sacensības "Kalnlauku kauss 2023" Aizputē

26. augustā, jau astoto gadu pēc kārtas, Aizputes pagasta Skroderēnu šautuvē norisinājās tradicionālās sacensības stenda šaušanā “Kalnlauku kauss 2023”.

Kalnlauku kausa izcīņa norisinājās divās disciplīnās, pa skrejošo alni (SK 100) un pa skrejošo mežacūku (SK 35), piedaloties deviņām komandām un individuālajiem šāvējiem. Katrā komandā divi dalībnieki šāva pa skrejošo mežacūku un viens pa skrejošo alni. Kopā par skrejošo alni šāva 14 šāvēji un par skrejošo mežacūku sacensības noritēja ar 27 šāvēju piedalīšanos.

Šogad individuāli uzvaru šaušanā gan pa skrejošo alni, gan pa skrejošo mežacūku izcīnīja Pēteris Sudakovs - attiecīgi ar 90 un 73 punktiem.
Komandu vērtējumā pirmo vietu ar 221 punktiem izcīnīja M/K Kalnlauki komanda, otrie ar 214 punktiem M/K Kalvene komanda , bet trešo vietu ieguva ar šādu pašu punktu summu 214 punktiem ieguva M/K Laidu mednieks komanda, jo pēc sacensību nolikuma augstāk ierindojas tā komanda, kurai ir labāks rezultāts šaušanas disciplīnā SK 100.

Šogad sacensības lieliski organizēja M/K Kazdanga un jāuzteic arī viņu ieguldījums raitā sacensību norisē. Sacensību noslēgumā visi sacensību dalībnieki piedalījās četru vērtīgu balvu izlozē kuras sarūpētas ar LMS un mednieku kluba Kazdanga atbalstu.

Priecē tas, ka sacensībās piedalās aizvien vairāk jauna gadu gājumā mednieki kas ļauj ar optimismu raudzīties nākotnē.

Paldies organizatoriem un atbalstītājiem! Tiekamies nākošgad Škroderēnu šautuvē.

Gints Kaktiņš - LMS Aizputes nodaļas vadītājs