LMS Tērvetē piedalās LVM organizētā pasākumā "Latvijas meža dienas"

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē ar plašu svētku programmu norisinājās Baltijā lielākais meža nozares pasākums “Latvijas Meža dienas”, kur ar savu stendu piedalījās arī Latvijas Mednieku savienība.

Vairāk nekā 100 pieturās varēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kas atklāja meža nozīmi cīņā ar klimata pārmaiņām.

Interesenti varēja iepazīt mežu - redzēt darbībā meža mašīnas, zāģus un citus instrumentus, novērtēt jaunus veidus, kā no meža veltēm veidot noderīgas lietas saimniecībā un piedalīties dažādās aktivitātēs, kā piemēram, šaut ar loku, iejusties mini kokvedēja vadītāja lomā, iegulties čiekuru vannā un atrast savu dārgumu smilšu kaudzē un vēl daudz ko citu. 

"Latvijas Meža dienu" pirmajā dienā Tērvetē pulcējās vairāk nekā septiņi tūkstoši skolēnu no visas Latvijas. Visas dienas laikā tika godināti dažādu konkursu laureāti: apsveikti LVM uzlīmju konkursa "Vai mežs izglābs pasauli" uzvarētāji, mācību pētījumu konkursa “Mežotājs” un LVM Meža olimpiādes laureāti, kā arī tika pasniegtas LVM Bioekonomikas skolas specbalvas. Uz skatuves notika arī “Zaļā josta” konkursa “Tīrai Latvijai” laureātu apbalvošana.

“Latvijas Meža dienas” šogad notiek piekto gadu. Pasākumu organizē AS “Latvijas valsts meži” sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, "Zaļā josta" un vairāk nekā 100 meža nozares organizācijām.