Latvijas Mednieku savienība atsāk medījuma gaļas konservu ziedošanas akciju!

Latvijas Mednieku savienība, sadarbībā ar Ukrainas vēstniecību Latvijā, īsteno medījuma gaļas konservu ziedošanas akciju, lai palīdzētu Ukrainas aizstāvjiem cīņā pret krievijas iebrucējiem.

Aicinām Latvijas medniekus ziedot medījuma gaļu, no kuras pie atzītiem ražotājiem tiks izgatavoti gaļas konservi. Konservu izgatavošanas izdevumus ir gatava nosegt Ukrainas puse, sadarbībā ar organizāciju ziedot.lv . Plānots, ka konservi tiks nogādāti tieši frontē karojošajām Ukrainas militārajām vienībām.

Aicinām visus Latvijas medniekus, kuri vēlas palīdzēt Ukrainai tās cīņā pret Krievijas agresiju, atbalstīt šo akciju, veicot ziedojumu! Lūgums medniekiem, kuri ir gatavi ziedot savu medījumu, sazināties ar LMS reģionu vadītājiem, lai vienotos par medījuma gaļas nogādi pārstrādes uzņēmumā un apmaksas veikšanu par konservu izgatavošanu.

Tāpat turpināsim palīdzēt arī trūkumā nonākušajiem Latvijā, ziedojot medījuma gaļas konservus ar organizācijas “Paēdušai Latvijai” starpniecību.

Tiem ziedotājiem, kuri to vēlas, ir iespēja norādīt ziedojuma saņēmēju – “Ukrainai” vai “Paēdušai Latvijai”.

Ikvienam, kurš vēlas atbalstīt šo akciju, ir iespēja arī veikt finansiālu ziedojumu LMS kontā, ar norādi  - ziedojumu akcija “Paēdušai Latvijai”.

Biedrība „Latvijas Mednieku savienība”
Vienotais reģ. Nr. 40008180823

AS SEB banka

LV29UNLA0050017367888