"Kalnalauku kauss 2022" Aizputē - sacensības medību šaušanā

20. augustā, Aizputes pagasta Skroderēnu šautuvē, jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās tradicionālās sacensības medību šaušanā “Kalnlauku kauss 2022”.

Kalnlauku kausa izcīņa norisinājās divās disciplīnās, pa skrejošo alni un pa skrejošo mežacūku, piedaloties deviņām komandām un individuālajiem šāvējiem. Katrā komandā divi dalībnieki šāva pa skrejošo mežacūku un viens pa skrejošo alni. Kopā par skrejošo alni šāva 15 šāvēji un par skrejošo mežacūku sacensības noritēja ar 35 šāvēju piedalīšanos.

Individuāli uzvaru šaušanā gan pa skrejošo alni, gan pa skrejošo mežacūku izcīnīja Kārlis Rozenbergs - attiecīgi ar 92 un 93 punktiem.

Komandu vērtējumā pirmo vietu ar 212 punktiem izcīnīja M/K Ceļinieks komanda, otrie ar 180 punktiem M/K Kalvene komanda, un trešo vietu ieguva M/K Kalnlauki komanda ar 178 punktiem.

Šogad sacensības organizēja M/K Skaldas un jāuzteic arī viņu ieguldījums raitā sacensību norisē.
Sacensību noslēgumā visi sacensību dalībnieki piedalījās trīs vērtīgu balvu izlozē, kuras sarūpētas ar LMS un mednieku kluba Skaldas atbalstu. Priecē tas, ka neskatoties uz pārdzīvoto Covid19 pandēmiju un karadarbību Ukrainā, interese par šaušanas sportu mednieku vidū nav zudusi.

Paldies organizatoriem un atbalstītājiem! Tiekamies nākošgad Škroderēnu šautuvē!

Gints Kaktiņš - LMS Aizputes nodaļas vadītājs