Medību šaušanas sacensības "Kalnalauku kauss 2021"

21. augustā jau sesto gadu pēc kārtas, Aizputes pagasta Skroderēnu šautuvē norisinājās tradicionālās sacensības  stenda šaušanā Kalnlauku kauss 2021. Kalnlauku kausa izcīņa norisinājās divās disciplīnās, pa skrejošo alni un pa skrejošo mežacūku, piedaloties deviņām komandām un individuālajiem šāvējiem. Katrā komandā divi dalībnieki šāva pa skrejošo mežacūku un viens pa skrejošo alni. Kopā par skrejošo alni šāva  14 šāvēji un par skrejošo mežacūku sacensības noritēja ar  32 šāvēju piedalīšanos. Šogad individuāli uzvaru šaušanā gan  pa skrejošo alni, gan pa skrejošo mežacūku izcīnīja Kārlis Rozenbergs attiecīgi ar 81 un 90 punktiem.

 Komandu vērtējumā pirmo vietu ar 233 punktiem izcīnīja M/K Kalvene  kolektīvs Aizputes ceļinieks , otrie ar 222 punktiem M/K Kalvene kolektīvs Kalvenes pagasta mednieki, un trešo vietu ieguva M/K Avots ar 205 punktiem.

 Šogad sacensības lieliski  organizēja  M/K Bērzāji un jāuzteic arī viņu ieguldījums  sponsoru piesaistē. Sacensību noslēgumā visi sacensību dalībnieki piedalījās piecu vērtīgu balvu izlozē kuras sarūpētas ar LMS, SIA Nygaard international, SIA IMF, Z/S Dzelmes -1 un SIA Ieroči atbalstu.

Paldies organizātoriem un atbalstītājiem. Tiekamies nākošgad Škroderēnu šautuvē. 

Gints Kaktiņš LMS Aizputes nodaļas vadītājs