Precizēts nolikums MMD un LMS kausiem medību šaušanā un pagarināta pieteikšanās līdz 27.maijam

Vēl līdz 27.maijam mednieki un mednieces laipni aicinātas pieteikties uz MMD un LMS kausu izcīņu. 

Sestdien, 1. jūnijā Latvijas Nacionālo bruņoto spēku šautuvē Ādažu novadā pirmo reizi Latvijā mednieki apliecinās savas šaušanas prasmes īpaši garā distancē, šaujot mērķī ar medību ieroci no 300 metru attāluma.  Te notiks aizraujošas sacensības, kuru rīkošanā pirmo reizi kopā ar žurnāla MMD ("Medības. Makšķerēšana. Daba") redakciju iesaistījusies plašākā mednieku organizācija valstī - Latvijas Mednieku savienība.

Šaušanas sacensības medniekiem "MMD un LMS Kausi 2019" būs vērienīgākas šāda rakstura sacensības Baltijas valstīs. Tās būs īsti “tautas mači”, uz kuriem visvairāk gaidīti amatieri – visparastākie mednieki, kam šaušana sacensībās nav ierasta lieta.

Dalībnieki varēs izvēlēties šaušanas attālumus no 50 līdz 300 metriem, un tā būs unikāla iespēja katram medniekam izvērtēt savu profesionalitāti un prasmi gudri rīkoties ar medību ieroci.

 “Mednieki, metiet kūtrumu pie malas! Atbrauciet un jums būs āķis lūpā, mēģinot pašiem un ieraugot, cik lieliski prot šaut jūsu kolēģi un draugi, citu kolektīvu mednieki”, aicina Latvijas Mednieku savienības Nacionālās padomes priekšsēdētājs Vilnis Jaunzems, uzsverot, ka arī “sabiedrībai ir jāgūst pārliecība, ka esam labi sava darba pratēji”.

Šogad sacensībās tiks izcīnīti divi LMS Superkausi un četri MMD Kausi, kas ir unikāli meistaru darinājumi. Paredzams arī bagātīgs balvu klāsts, uz kuru var cerēt ikviens sacensību dalībnieks un kurā dārgākā velte ir "Mauser M18" karabīne.

Sacensību dienā spraigas nodarbes būs bērniem un jauniešiem, kas varēs izmēģināt roku šaušanā ar pneimatisko ieroci, interesentiem tiks piedāvāts sportings – šaušana pa lidojošajiem šķīvīšiem. Tā būs jauki pavadāma diena visa ģimenei, jo būs arī medību un “dabā iešanas” preču tirdziņš.

Precizēts nolikums - ATVĒRT ŠEIT.

Pieteikšanās - ATVĒRT ŠEIT.

Vairāk informācijas http://www.zurnals-mmd.lv