Pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā piedalīsies komanda no Latvijas

Pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā, kas norisināsies Somijā šā gada 04. - 06. jūlijā, Latviju pārstāvēs nacionālā sporta šāvēju komanda sešu dalībnieku sastāvā. Latvijas sporta šāvēju komandas izveidošanu, kā arī dalības maksas un ceļa izdevumu segšanu sportistiem - nodrošina lielākais medību centrs Baltijā „Purnavu Muiža”.

Latviju pirmo reizi Eiropas čempionātā kombinētajā medību šaušanā, kas norisināsies Somijā šā gada 04. - 06. jūlijā, pārstāvēs nacionālā sporta šāvēju komanda sešu dalībnieku sastāvā. Sportisti cīnīsies par medaļām četrās dažādās šaušanas disciplīnās – pa māla šķīvīšiem Tranšejas stendā, Compac Sporting stendā, ar vītņstobra ieroci 100m distancē pa stāvošu mērķi, kā arī 50m distancē pa kustīgu mērķi.

Čempionātā uz šo brīdi dalību ir pieteikušas 13 valstu nacionālās komandas - Norvēģija, Zviedrija, Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva, Slovākija, Slovēnija, Ungārija, Itālija, Čehija, Austrija un Vācija. 

Latvijas sporta šāvēju komandas izveidošanu, kā arī dalības maksas un ceļa izdevumu segšanu sportistiem - nodrošina lielākais medību centrs Baltijā „Purnavu Muiža”.

Lai pārstāvētu Latviju šajā Eiropas čempionātā, sportistiem bija jāpierāda sava meistarība divos atklātu sacensību atlases posmos, kas tika organizēti šī gada vasarā. 1. posms tika aizvadīts 2014. gada 3. maijā Zvārdes šautuvē „Zvārdes Dižmednieks” sacensībās, bet 2. atlases posms 2014. gada 14. jūnijā šautuvē Mārkulīčos “Purnavu Muižas kauss” sacensību ietvaros.

Uz Eiropas čempionātu kā “Purnavu Muiža” komanda dosies Mārtiņš Gaņģis, Mārtiņš Turkopulis, Jānis Kvāls, Nauris Matvijuks, Māris Jēkabsons un Andis Apse.

Novēlam izcilus sasniegumus un medaļas “Purnavu Muiža” komandai! 

Par ”Purnavu muiža”

Medību centrs ”Purnavu muiža” ir dibināts 2008. gadā. Medību centrs medniekiem nodrošina pilnu servisu – konsultācijas par medībām saistītiem jautājumiem, plaša spektra preces medībām un medniekiem, ieroču apkopi un remonta darbus, semināru un apmācību organizēšanu. Medību centrā atrodas Baltijā vienīgā slēgtā tipa 100 metru šautuve ar modernu aprīkojumu, kā arī interaktīvā šautuve. 

Čempionātu organizē Starptautisko medību šaujamieroču sporta federācija - F.I.T.A.S.C. www.fitasc.com

Iepriekšējo gadu sacensības:

https://www.youtube.com/watch?v=iIvH9GUgHcY

 

Ar cieņu,

Baiba Opmane

mārketinga vadītāja

Tālrunis:

+371 67815427

Mob. tālr.:

+371 28664475

Epasts:

marketings@selvabuve.lv

Mājas lapa:

www.selvabuve.lv