Aicinām izvirzīt "Gada balva medniecībā 2017" pretendentus!

Lai godinātu labākos medniecības pārstāvjus un veicinātu Latvijas medniecības nozares tradīcijas, aicinām izvirzīt "Gada balva medniecībā 2017" pretendentus!

Photo by Rose Erkul on Unsplash

Aicinām izvirzīt "Gada balva medniecībā" pretendentus šādās nominācijās:

  • Par mūža ieguldījumu medniecībā. Apbalvošanai par mūža ieguldījumu medniecībā var izvirzīt personas par ilggadēju nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā, tradīciju veidošanā un kopšanā, mednieku izglītošanā, medniecības popularizēšanā un citām ar medībām saistītām aktivitātēm, kas ir bijušas nozīmīgas un atstājušas ietekmi valsts vai reģionālā mērogā.
  • Par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā. Apbalvošanai šajā nominācijā var izvirzīt personas, biedrības, apvienības, organizācijas vai uzņēmumus par nozīmīgu ieguldījumu vai sasniegumiem medību saimniecības attīstībā, tradīciju veidošanā un kopšanā, mednieku izglītošanā, medniecības popularizēšanā un citām ar medībām saistītām aktivitātēm, kas īstenotas iepriekšējo 3 gadu laikā, bijušas nozīmīgas un atstājušas ietekmi valsts vai starptautiskā mērogā.
  • Par nozīmīgu ieguldījumu medniecībā reģionā. Apbalvošanai šajā nominācijā var izvirzīt personas, biedrības, apvienības, organizācijas vai uzņēmumus par nozīmīgu ilglaicīgu vai vienreizēju ieguldījumu vai sasniegumiem medību saimniecības attīstībā, tradīciju veidošanā un kopšanā, mednieku izglītošanā, medniecības popularizēšanā vai atbalstīšanā un citām ar medībām saistītām aktivitātēm, kas bijušas nozīmīgas un atstājušas ietekmi konkrētajā reģionā.

Ar "Gada balvai medniecībā 2017" nolikumu var iepazīties šeit.

Pieteikumi jāiesniedz līdz š.g. 30.septembra plkst.17.00 elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi: info@lms.org.lv; papīra formātā pieteikumi iesniedzami vai iesūtāmi LMS birojā – Mārtiņmuiža, Mārupes novads, LV–2167, tālr. uzziņām: 29134657.

"Gada balva medniecībā" ir augstākā atzinība par nozīmīgu ieguldījumu medību saimniecības attīstībā un medību popularizēšanā Latvijas un vietējā mērogā. Šādi tiek veicināta atbildīga, rūpīga un ilgtspējīga medniecība – neatņemama Latvijas kultūras sastāvdaļa. Balvas iniciatori ir Latvijas Mednieku savienība un žurnāls "Medības. Makšķerēšana. Daba". Augstākais medniecības apbalvojums tiks pasniegts jau ceturto gadu.