LMS individuālā biedru karte

Kas ir LMS individuālā biedra karte?

Individuālā Latvijas Mednieku savienības biedra karte dod plašākas iespējas jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kas vēlas sajust piederību Latvijas Mednieku savienībai, kļūt par šādas Individuālās biedra kartes īpašnieku, izmantot tās sniegtās priekšrocības, kā arī atbalstīt medniekus pārstāvošu organizāciju.

Atlaide veikalā - šautuvē "Artemīda"

Veikalā plašs preču klāsts gan medniekiem, gan makšķerniekiem no pasaulē atzītiem ražotājiem. Šautuve, kur var veikt medību ieroču piešaušanu un apgūt šaušanas prasmes. Tiek organizēti mednieku kursi.

10% atlaide šautuves pakalpojumiem

Sporta klubs „Mārkulīči” dibināts 2008.gada 28.februārī. Tajā apvienojušies mednieki un šaušanas sporta entuziasti no Straupes, Stalbes, Lēdurgas, Amatas, Raiskuma, Raunas, Vecpiebalgas, Kauguru Vaidavas, Ēveles pagastiem, Cēsīm un Rīgas.

Atlaides līdz pat 25%, iegādājoties radioelektronikas preces

Piedāvājumā ir ļoti plašs – sākot no amatieru rācijām beidzot ar portatīvām HD videokamerām, mūsu pārstāvētie zīmoli ir vadošie pasaules līderi rāciju, radioelektronikas u.c preču ražošanā. Mēs piedāvājam arī servisa pakalpojumus – garantija remonts, pēcgarantijas remonts, konsultācija u. tml.

* Atlaide neattiecas uz precēm un pakalpojumiem, kam jau ir akcijas cena.

Cik maksā LMS individuālā biedru karte?

Interesentiem, kuri nav LMS biedri, individuālā biedru karte maksā 14 eiro un tā ir derīga 2 gadus līdz 2015.gada 1.jūnijam. Norēķināties par LMS individuālo biedru karti var, veicot maksājumu uz LMS norēķinu kontu LV29UNLA0050017367888 ar norādi "Par individuālo biedra karti 2014./15.gadam, Vārds, Uzvārds".

 

Svarīgi zināt, izmantojot LMS individuālo biedru karti

Individuālā biedra karte sniedz atlaides tikai tās uzrādītājam. Pēc pieprasījuma kopā ar karti ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.